Artemide Itka stolná lampa LED, biely keramika

Tento exkluzívny produkt ide kúpiť bez ťažkostí tu na stránkach v známej sekcii stolové lampy! Vyhľadajte si ešte iné produkty z tejto známej... viac informácií »
Artemide Itka stolná lampa LED
Značka: Artemide
641,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento exkluzívny produkt ide kúpiť bez ťažkostí tu na stránkach v známej sekcii stolové lampy! Vyhľadajte si ešte iné produkty z tejto známej...

Tento exkluzívny produkt ide kúpiť bez ťažkostí tu na stránkach v známej sekcii stolové lampy! Vyhľadajte si ešte iné produkty z tejto známej sekcie za najlepšie ceny. LED stolná lampa Itka s keramickou päticou – štýlový doplnkový zdroj svetla LED stolná lampa Itka je ideálna ako štýlový doplnok k modernému konceptu osvetlenia. Jeho valcová základňa je vyrobená z keramiky. Na vrchu sedí dekoratívny tieň v tvare šošovky vyrobený z ručne fúkaného bieleho skla. Teplé biele LED diódy sú zabudované do interiéru a ich jemné svetlo svieti tienidlom vo všetkých smeroch bez oslnenia. Neutrálne sfarbenie robí z Itky univerzálne použiteľný ľahký objekt. Sériu Itka navrhol japonský dizajnér Naoto Fukasawa, ktorý navrhuje presné elektronické zariadenia, nábytok a interiérový dizajn pre množstvo známych spoločností. Séria svietidiel Itka bola vytvorená pre talianskeho výrobcu osvetlenia Artemide , ktorý je celosvetovo známy svojimi exkluzívnymi dizajnovými výrobkami a ktorého portfólio sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou.

Najpredávanejší produkt Artemide Itka stolná lampa LED, biely keramika od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Artemide jednoducho môžete získať práve teraz na našej webovej stránke naozaj výhodne. Aktuálne stojí u nás 641,90 EUR.