Artemide Itka stolná lampa, sklené tienidlo Ø35cm

Dizajnová stolová lampa Itka s ručne fúkaným skleneným tienidlom Stolová lampa Itka, ktorú pre Artemide vytvoril japonský dizajnér Naoto Fukasawa,... viac informácií »
Artemide Itka stolná lampa
Značka: Artemide
341,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová stolová lampa Itka s ručne fúkaným skleneným tienidlom Stolová lampa Itka, ktorú pre Artemide vytvoril japonský dizajnér Naoto Fukasawa,...

Dizajnová stolová lampa Itka s ručne fúkaným skleneným tienidlom Stolová lampa Itka, ktorú pre Artemide vytvoril japonský dizajnér Naoto Fukasawa, vyžaruje svoje svetlo po celej ploche bieleho, ručne fúkaného skleneného tienidla. Je navrhnutý v tvare šošovky a je podporený viditeľnou oceľovou základňou. Stolovú lampu je možné veľmi všestranne použiť na zvýraznenie a náladové osvetlenie, na príborník v obývacej izbe, na nočný stolík alebo v kaviarni. Naoto Fukasawa študoval produktový dizajn na Tama Art University a potom bol zodpovedný za pokrokový vývoj v spoločnosti Seiko Epson. V rokoch 1989 až 1996 žil a pracoval v USA. Po návrate do svojej japonskej vlasti založil a viedol kanceláriu IDEO v Tokiu. V roku 2003 založil vlastné štúdio „Naoto Fukasawa Design“. Navrhuje výrobky pre známe svetové spoločnosti vrátane talianskeho výrobcu svietidiel Artemide. Spoločnosť, ktorú v roku 1960 založil Ernesto Gismondi, je celosvetovo oceňovaná za vynikajúcu kvalitu svojich výrobkov.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt môžete získať jednoducho na stránkach v populárnej rubrike stolové lampy. Teraz môžete kúpiť podobné produkty z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu!

Tento kvalitný a lacný kus Artemide Itka stolná lampa, sklené tienidlo Ø35cm od známeho výrobcu Artemide môžete zohnať tu teraz práve za rozumné peniaze! Produkt momentálne predávame za 341,90 EUR.