Artemide Itka stolná lampa, sklené tienidlo Ø50cm

Akčný tovar Artemide Itka stolná lampa, sklené tienidlo možno zakúpiť bez problémov tu na webe v známej kategórii stolové lampy! Teraz kúpite nové... viac informácií »
Artemide Itka stolná lampa
Značka: Artemide
498,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Akčný tovar Artemide Itka stolná lampa, sklené tienidlo možno zakúpiť bez problémov tu na webe v známej kategórii stolové lampy! Teraz kúpite nové...

Akčný tovar Artemide Itka stolná lampa, sklené tienidlo možno zakúpiť bez problémov tu na webe v známej kategórii stolové lampy! Teraz kúpite nové kusy z tejto rubriky za rozumné peniaze. Populárny výrobca Artemide dlhodobo predáva prvotriedny sortiment Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! Dizajnová stolová lampa Itka s ručne fúkaným skleneným tienidlom Stolová lampa Itka, ktorú pre Artemide vytvoril japonský dizajnér Naoto Fukasawa, vyžaruje svoje svetlo po celej ploche bieleho, ručne fúkaného skleneného tienidla. Je navrhnutý v tvare šošovky a je podporený viditeľnou oceľovou základňou. Stolovú lampu je možné veľmi všestranne použiť na zvýraznenie a náladové osvetlenie, na príborník v obývacej izbe, na nočný stolík alebo v kaviarni. Naoto Fukasawa študoval produktový dizajn na Tama Art University a potom bol zodpovedný za pokrokový vývoj v spoločnosti Seiko Epson. V rokoch 1989 až 1996 žil a pracoval v USA. Po návrate do svojej japonskej vlasti založil a viedol kanceláriu IDEO v Tokiu. V roku 2003 založil vlastné štúdio „Naoto Fukasawa Design“. Navrhuje výrobky pre známe svetové spoločnosti vrátane talianskeho výrobcu svietidiel Artemide. Spoločnosť, ktorú v roku 1960 založil Ernesto Gismondi, je celosvetovo oceňovaná za vynikajúcu kvalitu svojich výrobkov.

Neodolateľný produkt Artemide Itka stolná lampa, sklené tienidlo Ø50cm od nášho známeho výrobcu Artemide pohodlne dostanete tu teraz práve za primerané peniaze. Práve teraz za skvelú cenu 498,90 EUR.