Artemide Itka závesná lampa Ø 35 cm

Závesné svietidlo Itka s estetickým vzhľadom do moderných obytných priestorov Závesná lampa Itka púta pozornosť, so zameraním na tienidlo v tvare... viac informácií »
Artemide Itka závesná lampa
Značka: Artemide
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Itka s estetickým vzhľadom do moderných obytných priestorov Závesná lampa Itka púta pozornosť, so zameraním na tienidlo v tvare...

Závesné svietidlo Itka s estetickým vzhľadom do moderných obytných priestorov Závesná lampa Itka púta pozornosť, so zameraním na tienidlo v tvare šošovky vyrobené z bieleho, ručne fúkaného skla. Tým je zaistené príjemne rovnomerné žiarenie na všetky strany, takže Itka dáva správnemu svetlu súkromné obývacie a jedálenské miestnosti, ako aj recepcie, konferenčné miestnosti, kaviarne a reštaurácie. Závesná lampa, ktorú vytvoril japonský dizajnér Naoto Fukasawa, je súčasťou série, ktorú vytvoril pre talianskeho výrobcu Artemide . Spoločnosť predstavuje bezchybne vyhotovené svietidlá a svetlo prispôsobené ľudským potrebám.
Tento unikátny tovar máte možnosť zaobstarať už dnes tu na našom webe umiestnený v kategórii závesné svietidlá! Teraz nájdete podobné produkty z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online!

Často hľadaný kus Artemide Itka závesná lampa Ø 35 cm od kvalitnej spoločnosti Artemide môžete si kúpiť v súčasnosti v zľave. Kúpiť teraz za 489,90 EUR.