Artemide nh stojaca lampa so stmievačom

Dizajnové stojace svietidlo nh s guľovitým tienidlom vyrobené z fúkaného skla Či už v obývacej izbe v sedacej časti alebo v spálni: podlahové... viac informácií »
Artemide nh stojaca lampa so
Značka: Artemide
809,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové stojace svietidlo nh s guľovitým tienidlom vyrobené z fúkaného skla Či už v obývacej izbe v sedacej časti alebo v spálni: podlahové...

Dizajnové stojace svietidlo nh s guľovitým tienidlom vyrobené z fúkaného skla Či už v obývacej izbe v sedacej časti alebo v spálni: podlahové svietidlo nh svojim estetickým dizajnom, ktorý dokonale kombinuje tradičné a moderné prvky, slúži ako štýlovo zdôrazňujúci prvok exkluzívneho súčasného životného štýlu po vypnutí a poskytuje neporovnateľne krásnu svetelnú atmosféru. Kombináciu decentného mosadzného rámu v čiernej farbe, tradične pôsobiacich detailov s povrchovou úpravou z brúsenej mosadze a bieleho sférického odtieňa z fúkaného skla je všade dobre vidieť. Svetlo použitého osvetľovača svieti na všetky strany a jemne osvetľuje okolie. – Vybavený stmievacím spínačom na kábli Neri & Hu: Za týmto menom stoja dvaja dizajnéri Lyndon Neri a Rossana Hu, ktorí otvorili svoje dizajnérske štúdio v Šanghaji v roku 2004 a teraz majú pobočku v Londýne. Pre výrobcu osvetlenia Artemide z Talianska vytvorili nh sériu svetiel, z ktorých pochádza nh podlahová lampa.
Výnimočný tovar môžete získať práve na webe zaradený v kategórii stojacie lampy. Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Artemide dlhodobo dodáva špičkové produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. To však nie je všetko, naša ponuka je široká. Máme v ponuke však tiež viac tovaru značky Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Lacný produkt Artemide nh stojaca lampa so stmievačom od známeho dodávateľa Artemide možno nájsť tady teraz za mimoriadne nízku cenu! Ceny od 809,90 EUR.