Artemide Nur Mini Gloss závesná lampa biela

Kvalitný a lacný produkt možno získať aktuálne tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá. Teraz získate nové produkty... viac informácií »
Artemide Nur Mini Gloss závesná lampa
Značka: Artemide
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a lacný produkt možno získať aktuálne tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá. Teraz získate nové produkty...

Kvalitný a lacný produkt možno získať aktuálne tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá. Teraz získate nové produkty zo spomínanej sekcie jednoducho online. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! Máme v ponuke však viac kvalitných produktov od dodávateľa Artemide. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Závesné svietidlo Nur Mini Gloss – priťahuje pozornosť jednotlivo alebo za sebou Nur Mini Gloss je príkladom zo série žiaroviek od Ernesta Gismondiho, ktorý navrhol tento nadčasovo krásny zdroj svetla. Spoločné svetlá majú dekoratívne lakované hliníkové tienidlo s malou sklenenou kupolou v hornej časti, cez ktorú časť svetla z použitej žiarovky svieti smerom nahor a vyčaruje na stene malý kruh svetla. Svetlo je však emitované hlavne smerom nadol, takže pre obývacie izby a salóniky je vytvorené efektívne priame osvetlenie v širokej škále koncepcií vybavenia. S lesklým povrchom získa prívesné svetlo elegantný nádych. Taliansky výrobca Artemide, ktorý Ernesto Gismondi založil v roku 1960, dnes predstavuje výrobky so štýlovým dizajnom a vysokou kvalitou.

Veľmi obľúbený produkt Artemide Nur Mini Gloss závesná lampa biela značky Artemide ľahko zoženiete tady za parádnu cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 489,90 EUR.