Artemide Silent Field 2.0 up/down lampa čierna

Nový produkt je k dostaniu jednoducho tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii závesné svietidlá! Máme pre vás iné výrobky z tejto... viac informácií »
Artemide Silent Field 2.0 up/down lampa
Značka: Artemide
2 399,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nový produkt je k dostaniu jednoducho tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii závesné svietidlá! Máme pre vás iné výrobky z tejto...

Nový produkt je k dostaniu jednoducho tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii závesné svietidlá! Máme pre vás iné výrobky z tejto známej rubriky za super ceny! Predný výrobca Artemide pre svojich zákazníkov ponúka vysoko kvalitný sortiment. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Nebojte sa, máme toho viac, mrknite na ďalšie kvalitné produkty značky Artemide. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Závesné LED svietidlo Silent Field 2.0 s priamym a nepriamym rozložením svetla Vďaka nepravidelným okrúhlym vybraniam, vďaka ktorým vyzerá Silent Field 2.0 ako kráterom posiaty povrch nebeského tela, je toto prívesné svetlo po vypnutí absolútnym pútačom pozornosti. V prevádzke vyžaruje priame aj nepriame svetlo. Závesná lampa je navyše vyrobená z materiálu pohlcujúceho zvuk. Frekvencia ľudského hlasu sa predpokladala s cieľom podporiť čistú akustiku počas rozhovorov. Silent Field 2.0 harmonicky zapadá do najrôznejších štýlov bývania a je ideálny napríklad ako osvetlenie stola. – externe stmievateľné (push dim) Silent Field 2.0 navrhli Carlotta de Bevilacqua a Laura Pessoni pre talianskeho dizajnérskeho výrobcu osvetlenia Artemide, ktorý sa vyznačuje najvyššou kvalitou a predáva svoje výrobky v mnohých krajinách. Carlotta de Bevilacqua je návrhárka, architektka, učiteľka a podnikateľka a robí rozsiahly výskum v oblasti svetla. Už navrhla mnoho ocenených produktov pre spoločnosti Artemide a Danese Milano, v ktorých manažmente je tiež zapojená. Laura Pessoni, produktová dizajnérka, dizajnérka osvetlenia a interiéru žijúca v Miláne, vyštudovala priemyselný dizajn na milánskej polytechnike a od roku 2008 spolupracuje s Carlotta de Bevilacqua.

Zľavový produkt Artemide Silent Field 2.0 up/down lampa čierna od značky Artemide dostanete v aktuálnej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Ponuka od 2 399,90 EUR.