Artemide Silent Field 2.0 závesná lampa down biela

Závesné LED závesné svietidlo Silent Field 2.0 s priamym vyžarovaním svetla LED závesné svetlo Silent Field 2.0, ktoré je navrhnuté ako plochý disk... viac informácií »
Artemide Silent Field 2.0 závesná lampa
Značka: Artemide
1 878,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné LED závesné svietidlo Silent Field 2.0 s priamym vyžarovaním svetla LED závesné svetlo Silent Field 2.0, ktoré je navrhnuté ako plochý disk...

Závesné LED závesné svietidlo Silent Field 2.0 s priamym vyžarovaním svetla LED závesné svetlo Silent Field 2.0, ktoré je navrhnuté ako plochý disk s nepravidelnými vybraniami, je moderným zdrojom svetla s inovatívnymi vlastnosťami. Závesné svetlo, ktoré navrhli napríklad Carlotta de Bevilacqua a Laura Pessoni, poskytuje optimálne osvetlenie stola priamym svetlom. Ako špeciálna vlastnosť je Silent Field 2.0 vyrobený z materiálu pohlcujúceho zvuk. Frekvencie ľudského hlasu slúžili ako orientácia na dosiahnutie ideálnej akustiky miestnosti. Vizuálne sa Silent Field 2.0 dobre hodí k mnohým súčasným variantom vybavenia, jeho teplé biele svetlo podporuje príjemnú atmosféru a veľmi dobré farebné podanie zaisťuje autentickú prezentáciu objektov v miestnosti. – externe stmievateľné (push dim) Carlotta de Bevilacqua, viceprezidentka a generálna riaditeľka výrobnej spoločnosti Artemide a prezidentka Danese Milano, pracuje od roku 2008 s produktovou návrhárkou, návrhárkou osvetlenia a interiérov Laurou Pessoniovou. Taliansku osvetľovaciu spoločnosť Artemide založil v roku 1960 Ernesto Gismondi a sleduje filozofiu vytvárania svetla, ktoré je ideálne pre ľudí. Výrobky výrobcu presviedčajú vynikajúcou kvalitou a nezávislým, zároveň nadčasovým dizajnom, čo sa odráža v predstavení niektorých svetiel v známych múzeách.
Zľavový výrobok Artemide Silent Field 2.0 závesná lampa ide získať bezprostredne na našom webe v obľúbenej sekcii závesné svietidlá. Teraz si môžete zaobstarať unikátne produkty z našej sekcie za úplne najnižšiu cenu. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky značky Artemide. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka Artemide pre svojich zákazníkov ponúka prvotriedny tovar. Nakupujte výhodný u nás!

Kvalitný a lacný kus Artemide Silent Field 2.0 závesná lampa down biela originál od značky Artemide k dostaniu bezpečne online lacno. Aktuálne stojí u nás 1 878,90 EUR.