Artemide Tolomeo Mini stolná Al podstavec 2 700 K

Klasická stolová lampa Tolomeo Mini LED Stolná lampa, ktorá je dodnes populárna, bola navrhnutá už v roku 1987. Dizajnéri Michele De Lucchi a Giancarlo... viac informácií »
Artemide Tolomeo Mini stolná Al podstavec
Značka: Artemide
369,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasická stolová lampa Tolomeo Mini LED Stolná lampa, ktorá je dodnes populárna, bola navrhnutá už v roku 1987. Dizajnéri Michele De Lucchi a Giancarlo...

Klasická stolová lampa Tolomeo Mini LED Stolná lampa, ktorá je dodnes populárna, bola navrhnutá už v roku 1987. Dizajnéri Michele De Lucchi a Giancarlo Fassina vytvorili v tom čase nadčasovú dizajnovú klasiku. Táto stolová lampa bola teraz vylepšená modernými LED diódami. Malý tienidlo na lampu na stolovú lampu Tolomeo je možné vďaka flexibilným kĺbom ľahko nastaviť tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Vďaka nastaviteľným ramenám je lampa mimoriadne flexibilná a vybavená pre akékoľvek použitie v modernej domácej kancelárii alebo ako lampa na citanie na bočnom stole. Pomocou integrovaného spínača priamo na hlave žiarovky je možné jas kedykoľvek pohodlne plynule regulovať a stmievať. Dizajnér a architekt Michele De Lucchi vyvinul sériu osvetlenia Tolomeo spolu s Giancarlom Fassinom pred 30 rokmi. De Lucchi použil mechanizmus, ktorý videl medzi rybármi v Apúlii ako inšpiráciu pre neskorší tvar a funkčnosť žiarovky. Ale keď prvé prototypy v praxi nefungovali, nakoniec to bol Giancarlo Fassina, ktorý urobil svietidlo vhodné na každodenné použitie.
Veľmi žiadaný produkt môžete dostať taktiež tu u nás v známej sekcii stolové lampy. Teraz môžete nájsť parádne produkty z našej rubriky za akčnú cenu! Vehlasná značka Artemide pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitné produkty. U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke však ďalšie preverené kúsky značky Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento žiadaný produkt Artemide Tolomeo Mini stolná Al podstavec 2 700 K od spoľahlivého výrobcu Artemide získate práve dnes za outletovú cenu. Akčné ceny už od 369,90 EUR.