Artemide Tolomeo Mini stolná Al podstavec 3 000 K

Klasická stolová lampa Tolomeo Mini LED Stolná lampa, ktorá je dodnes populárna, bola navrhnutá už v roku 1987. Dizajnéri Michele De Lucchi a Giancarlo... viac informácií »
Artemide Tolomeo Mini stolná Al
Značka: Artemide
369,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasická stolová lampa Tolomeo Mini LED Stolná lampa, ktorá je dodnes populárna, bola navrhnutá už v roku 1987. Dizajnéri Michele De Lucchi a Giancarlo...

Klasická stolová lampa Tolomeo Mini LED Stolná lampa, ktorá je dodnes populárna, bola navrhnutá už v roku 1987. Dizajnéri Michele De Lucchi a Giancarlo Fassina vytvorili v tom čase nadčasovú dizajnovú klasiku. Táto stolová lampa bola teraz vylepšená modernými LED diódami. Malý tienidlo na lampu na stolovú lampu Tolomeo je možné vďaka flexibilným kĺbom ľahko nastaviť tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Vďaka nastaviteľným ramenám je lampa mimoriadne flexibilná a vybavená pre akékoľvek použitie v modernej domácej kancelárii alebo ako lampa na citanie na bočnom stole. Pomocou integrovaného spínača priamo na hlave žiarovky je možné jas kedykoľvek pohodlne plynule regulovať a stmievať. Dizajnér a architekt Michele De Lucchi vyvinul sériu osvetlenia Tolomeo spolu s Giancarlom Fassinom pred 30 rokmi. De Lucchi použil mechanizmus, ktorý videl medzi rybármi v Apúlii ako inšpiráciu pre neskorší tvar a funkčnosť žiarovky. Ale keď prvé prototypy v praxi nefungovali, nakoniec to bol Giancarlo Fassina, ktorý urobil svietidlo vhodné na každodenné použitie.
Úplne jedinečný výrobok Artemide Tolomeo Mini stolná Al podstavec možno zohnať ľahko na našich stránkach umiestnený v kategórii stolové lampy. Teraz kúpite parádne kúsky z tejto kateógrie za výhodnú cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však tiež ďalšie vybrané produkty od značky Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý výrobok Artemide Tolomeo Mini stolná Al podstavec 3 000 K originál od značky Artemide jednoducho môžete získať aktuálne v našej ponuke za výhodnú cenu. Ponuky už od 369,90 EUR.