Astro Chios 80 kompaktné vonkajšie svetlo čierne

Kompaktné a zároveň výrazné: vonkajšie nástenné svetlo Chios 80 Vďaka nízkej výške je vonkajšie nástenné svetlo Chios veľmi kompaktné a dá sa... viac informácií »
Astro Chios 80 kompaktné
Značka: Astro
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompaktné a zároveň výrazné: vonkajšie nástenné svetlo Chios 80 Vďaka nízkej výške je vonkajšie nástenné svetlo Chios veľmi kompaktné a dá sa...

Kompaktné a zároveň výrazné: vonkajšie nástenné svetlo Chios 80 Vďaka nízkej výške je vonkajšie nástenné svetlo Chios veľmi kompaktné a dá sa použiť ako nenápadný zdroj svetla bez toho, aby bol v popredí vzhľadu budovy. Vďaka tomu je svietidlo ideálnym riešením pre všetky oblasti použitia, v ktorých je požadované svetlo, ale nemalo by sa rušiť od celkového obrazu architektúry. Pretože svetelný kužeľ padá iba smerom nadol, môže byť Chios bez oslnenia nainštalovaný bez váhania aj blízko podlahy. Vďaka elegantnému dizajnu a vďaka zvýšenej triede ochrany je možné nástenné svietidlo použiť mnohými spôsobmi – napríklad ako kúpeľňové svietidlo. Unikátny a žiadaný kus Astro Chios 80 kompaktné vonkajšie máte možnosť nakúpiť práve na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz nájdete výnimočné produkty z tejto známej rubriky za výpredajovú cenu! Náš sortiment je široký, u nás v ponuke nájdete viac kvalitných produktov značky Astro. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Astro môže ponúknuť kvalitné výrobky. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Zľavnený produkt Astro Chios 80 kompaktné vonkajšie svetlo čierne od značky s tradíciou a dobrou povesťou Astro získate práve teraz u nás za akčnú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 64,90 EUR.