Astro Dakota 300 – stropné svietidlo, chrómové

Klasické stropné svietidlo DAKOTA PLUS 300 v nadčasovom dizajne Toto stropné svetlo v klasickom dizajne poskytuje veľa svetla. Okrúhly dizajn z... viac informácií »
Astro Dakota 300 -
Značka: Astro
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasické stropné svietidlo DAKOTA PLUS 300 v nadčasovom dizajne Toto stropné svetlo v klasickom dizajne poskytuje veľa svetla. Okrúhly dizajn z...

Klasické stropné svietidlo DAKOTA PLUS 300 v nadčasovom dizajne Toto stropné svetlo v klasickom dizajne poskytuje veľa svetla. Okrúhly dizajn z chrómovanej alebo niklovej obruby a bieleho skla je nadčasový a bez námahy sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Tento akčný a v zľave produkt je k dostaniu priamo tu u nás v populárnej rubrike stropné svietidlá. Teraz môžete nájsť úplne nové produkty v spomínanej rubrike za internetové ceny. Naša ponuka je široká, u nás v ponuke nájdete viac osvedčených výrobkov od výrobcu Astro. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Astro Dakota 300 - stropné svietidlo, chrómové od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Astro je možné zakúpiť v našej aktuálnej ponuke za výhodné peniaze. Aktuálne v akcii za 149,90 EUR.