Atmosférická závesná lampa TRUNCATUS 8-plameňová

Štýlové závesné svietidlo Truncatus so starožitným šarmom, s ôsmimi zdrojmi svetla Osem žiaroviek v tvare sviečky je umiestnených na ozdobne... viac informácií »
Atmosférická závesná lampa TRUNCATUS
Značka: Globo
189,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štýlové závesné svietidlo Truncatus so starožitným šarmom, s ôsmimi zdrojmi svetla Osem žiaroviek v tvare sviečky je umiestnených na ozdobne...

Štýlové závesné svietidlo Truncatus so starožitným šarmom, s ôsmimi zdrojmi svetla Osem žiaroviek v tvare sviečky je umiestnených na ozdobne vypracovaných ramenách a osvetľuje priestor príjemným svetlom, ktoré každej miestnosti prepožičia štýlovú atmosféru. Kombinácia antickej mosadze a žiaroviek v tvare sviečok dodáva svietidlu starožitný nádych. Okrem toho sprostredkúva výnimočnú eleganciu, vďaka ktorej sa svietidlo stane ústredným prvkom každej miestnosti. Okrem príjemného svetla, ktoré svietidlo vyžaruje, šetrí aj veľa nákladov na energiu, pretože doň možno používať energeticky úsporné žiarovky.
Tento unikátny produkt získate práve tu na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá. Získajte ešte ďalšie výrobky z tejto obľúbenej kategórie za super cenu.

Tento dizajnový výrobok Atmosférická závesná lampa TRUNCATUS 8-plameňová od populárneho výrobcu Globo ide získať momentálne trvalo výhodne! Ponuka už od 189,90 EUR.