Axolight DoDot nástenné LED svietidlo, mauve 35°

Dokonalá harmónia formy a funkcie - nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a... viac informácií »
Axolight DoDot nástenné LED svietidlo
Značka: Axo Light
309,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dokonalá harmónia formy a funkcie - nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a...

Dokonalá harmónia formy a funkcie – nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a architektky Simone Micheli. Je vhodný na inštaláciu na strop alebo na stenu a ponúka všestranné a individuálne osvetlenie. Skladá sa z dvoch hliníkových hemisfér, spodnú, v ktorej je umiestnený aj LED svetelný zdroj, je možné na oboch stranách nastaviť o 46 °. To umožňuje individuálne osvetlenie, ktoré je podčiarknuté rôznymi uhlami lúča, v ktorých je k dispozícii nástenné LED svetlo DoDot. Integrované LED diódy sú výkonné a tiež stmievateľné, takže sa dá dizajnérska žiarovka použiť rôznymi spôsobmi. Výnimočný produkt Axolight DoDot nástenné LED svietidlo, mauve 35° ide zohnať jednoducho na webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť nové výrobky z našej sekcie za výhodnú cenu!

Zľavnený tovar Axolight DoDot nástenné LED svietidlo, mauve 35° od výrobcu s dobrým menom Axo Light jednoducho môžete získať tu a teraz práve za rozumné peniaze! Na zohnanie práve v akcii za 309,90 EUR.