Axolight DoDot nástenné LED svietidlo, mauve 46°

Dokonalá harmónia formy a funkcie - nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a... viac informácií »
Axolight DoDot nástenné LED svietidlo
Značka: Axo Light
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dokonalá harmónia formy a funkcie - nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a...

Dokonalá harmónia formy a funkcie – nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a architektky Simone Micheli. Je vhodný na inštaláciu na strop alebo na stenu a ponúka všestranné a individuálne osvetlenie. Skladá sa z dvoch hliníkových hemisfér, spodnú, v ktorej je umiestnený aj LED svetelný zdroj, je možné na oboch stranách nastaviť o 46 °. To umožňuje individuálne osvetlenie, ktoré je podčiarknuté rôznymi uhlami lúča, v ktorých je k dispozícii nástenné LED svetlo DoDot. Integrované LED diódy sú výkonné a tiež stmievateľné, takže sa dá dizajnérska žiarovka použiť rôznymi spôsobmi.
Kvalitný a lacný produkt Axolight DoDot nástenné LED môžete nájsť aktuálne tu u nás zaradený v sekcii nástenné svietidlá. Teraz získate podobné produkty z tejto obľúbenej kategórie v akcii. Táto značka Axo Light vám predstavuje top sortiment. Ponuka platí do vypredania zásob. Tým ale naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. U nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané produkty od výrobcu Axo Light. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší kus Axolight DoDot nástenné LED svietidlo, mauve 46° od kvalitnej spoločnosti Axo Light môžete si kúpiť aktuálne na našej webovej stránke za neuveriteľne nízku cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 349,90 EUR.