Axolight DoDot nástenné LED svietidlo modré 35°

Dokonalá harmónia formy a funkcie - nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a... viac informácií »
Axolight DoDot nástenné LED
Značka: Axo Light
309,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dokonalá harmónia formy a funkcie - nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a...

Dokonalá harmónia formy a funkcie – nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a architektky Simone Micheli. Je vhodný na inštaláciu na strop alebo na stenu a ponúka všestranné a individuálne osvetlenie. Skladá sa z dvoch hliníkových hemisfér, spodnú, v ktorej je umiestnený aj LED svetelný zdroj, je možné na oboch stranách nastaviť o 46 °. To umožňuje individuálne osvetlenie, ktoré je podčiarknuté rôznymi uhlami lúča, v ktorých je k dispozícii nástenné LED svetlo DoDot. Integrované LED diódy sú výkonné a tiež stmievateľné, takže sa dá dizajnérska žiarovka použiť rôznymi spôsobmi. Neodolateľný produkt môžete zaobstarať bezstarostne tu na webe umiestnený v sekcii nástenné svietidlá! Máme pre vás ešte podobné výrobky z tejto kateógrie za úplne najnižšiu cenu. Obľúbená značka zákazníkov Axo Light vyrába kvalitné výrobky. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete ďalší skvelý tovar od výrobcu Axo Light. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento produkt Axolight DoDot nástenné LED svietidlo modré 35° originál od značky Axo Light jednoducho získate tady za extra cenu. Teraz za 309,90 EUR.