Axolight DoDot nástenné LED svietidlo modré 46°

Dokonalá harmónia formy a funkcie - nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a... viac informácií »
Axolight DoDot nástenné LED svietidlo modré
Značka: Axo Light
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dokonalá harmónia formy a funkcie - nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a...

Dokonalá harmónia formy a funkcie – nástenné LED svetlo DoDot Nástenné LED svetlo DoDot pochádza od spoločnosti Axolight a je výtvorom dizajnérky a architektky Simone Micheli. Je vhodný na inštaláciu na strop alebo na stenu a ponúka všestranné a individuálne osvetlenie. Skladá sa z dvoch hliníkových hemisfér, spodnú, v ktorej je umiestnený aj LED svetelný zdroj, je možné na oboch stranách nastaviť o 46 °. To umožňuje individuálne osvetlenie, ktoré je podčiarknuté rôznymi uhlami lúča, v ktorých je k dispozícii nástenné LED svetlo DoDot. Integrované LED diódy sú výkonné a tiež stmievateľné, takže sa dá dizajnérska žiarovka použiť rôznymi spôsobmi. Obľúbený a kvalitný tovar Axolight DoDot nástenné LED svietidlo modré máte možnosť kúpiť práve teraz na webe v populárnej kateogrii nástenné svietidlá! Teraz si môžete vybrať výnimočné produkty z tejto obľúbenej sekcie za super cenu. Obľúbená značka Axo Light má kvalitné výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke ďalšie skvelé produkty od značky Axo Light. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Obľúbený a akčný produkt Axolight DoDot nástenné LED svietidlo modré 46° od skvelej a známej značky Axo Light pohodlne získate v súčasnosti za výhodné peniaze. Cena už od 349,90 EUR.