Axolight Float závesné LED svietidlo, čierne

Tento kvalitný a lacný tovar Axolight Float závesné LED svietidlo, ide kúpiť taktiež tu u nás v obľúbenej rubrike vonkajšie osvetlenie terasy!... viac informácií »
Axolight Float závesné LED svietidlo
Značka: Axo Light
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný a lacný tovar Axolight Float závesné LED svietidlo, ide kúpiť taktiež tu u nás v obľúbenej rubrike vonkajšie osvetlenie terasy!...

Tento kvalitný a lacný tovar Axolight Float závesné LED svietidlo, ide kúpiť taktiež tu u nás v obľúbenej rubrike vonkajšie osvetlenie terasy! Získajte výnimočné produkty z tejto obľúbenej kategórie za akčnú cenu! To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Axo Light. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.
Všestranné LED závesné svetlo Float – bezdrôtové, stmievateľné a nabíjateľné pomocou kábla USB Závesné svietidlo Float LED sa vyznačuje moderným dizajnom a funkčnou všestrannosťou. Je bezdrôtový a je vybavený nabíjateľnými a vymeniteľnými batériami, ktoré sa dajú nabiť iba za štyri hodiny pomocou kábla USB a potom poskytujú jas a svetlo asi deväť hodín. Vďaka vysokému stupňu krytia IP55 možno Float použiť ako svietidlo v interiéroch aj exteriéroch. Svietidlo Float LED je možné zavesiť takmer kamkoľvek a napríklad ho možno dekoratívne umiestniť aj na hrdlo fľaše. Fantázii sa medze nekladú.

Veľmi jedinečný produkt Axolight Float závesné LED svietidlo, čierne od výrobcu s dlhou históriou Axo Light pohodlne zoženiete práve tu so zľavou! Produkt kúpite teraz u nás za 219,90 EUR.