Axolight Float závesné LED svietidlo, zelené

Tento skvelý produkt Axolight Float závesné LED svietidlo, máte možnosť zohnať pohodlne tu na stránkach umiestnený v rubrike vonkajšie osvetlenie... viac informácií »
Axolight Float závesné LED svietidlo
Značka: Axo Light
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento skvelý produkt Axolight Float závesné LED svietidlo, máte možnosť zohnať pohodlne tu na stránkach umiestnený v rubrike vonkajšie osvetlenie...

Tento skvelý produkt Axolight Float závesné LED svietidlo, máte možnosť zohnať pohodlne tu na stránkach umiestnený v rubrike vonkajšie osvetlenie terasy. Teraz kúpite iné kúsky z tejto kateógrie v zľave! Slávny dodávateľ Axo Light vám ponúka špičkové výrobky. A tu je dôkaz!
Všestranné LED závesné svetlo Float – bezdrôtové, stmievateľné a nabíjateľné pomocou kábla USB Závesné svietidlo Float LED sa vyznačuje moderným dizajnom a funkčnou všestrannosťou. Je bezdrôtový a je vybavený nabíjateľnými a vymeniteľnými batériami, ktoré sa dajú nabiť iba za štyri hodiny pomocou kábla USB a potom poskytujú jas a svetlo asi deväť hodín. Vďaka vysokému stupňu krytia IP55 možno Float použiť ako svietidlo v interiéroch aj exteriéroch. Svietidlo Float LED je možné zavesiť takmer kamkoľvek a napríklad ho možno dekoratívne umiestniť aj na hrdlo fľaše. Fantázii sa medze nekladú.

Tento kvalitný a lacný tovar Axolight Float závesné LED svietidlo, zelené s pečaťou kvality značky Axo Light máte možnosť nakúpiť v našej aktuálnej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 219,90 EUR.