Axolight Hoops 3 stropné LED svietidlo, čierne

Filigránové, nadčasové, elegantné - LED stropné svietidlo Hoops 3 Svetelný zdroj LED stropného svietidla Hoops 3 je umiestnený priamo v stropnom... viac informácií »
Axolight Hoops 3 stropné LED svietidlo
Značka: Axo Light
999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Filigránové, nadčasové, elegantné - LED stropné svietidlo Hoops 3 Svetelný zdroj LED stropného svietidla Hoops 3 je umiestnený priamo v stropnom...

Filigránové, nadčasové, elegantné – LED stropné svietidlo Hoops 3 Svetelný zdroj LED stropného svietidla Hoops 3 je umiestnený priamo v stropnom držiaku svetla a môže svietiť priamo dole a do miestnosti. Špeciálna na dizajne modernej žiarovky Hoops je jemná, filigránová kovová sieťovina, ktorá sa krúti okolo svetelného zdroja. V kombinácii vyzerá lampa Hoops takmer ako umelecké dielo, ktoré pri zapnutí svetla vytvára nielen veľmi dobré osvetlenie miestnosti, ale aj malé iskrivé odlesky, ktoré vytvárajú prepletené kovové vzpery. Obruče 3 sú vhodné na osvetlenie obývacích izieb, ako sú jedálne a spálne, alebo chodieb a vstupných priestorov, a ponúkajú nielen tlmené svetlo, ale aj ozdobné kúzlo súčasne. Vysoká kvalita pochádza z dielne Axolight od talianskeho návrhára Giovanniho Barbata, ktorého štýl sa vyznačuje jednoduchými a zásadnými tvarmi. Veľmi jedinečný produkt Axolight Hoops 3 stropné LED svietidlo, čierne máte možnosť dostať bezstarostne na našom webe umiestnený v kategórii stropné svietidlá! Teraz kúpite obľúbené produkty z tejto kateógrie vo výhodnej akcii. Tento výrobca Axo Light poskytuje pre svojich zákazníkov kvalitný sortiment.

Obľúbený a akčný tovar Axolight Hoops 3 stropné LED svietidlo, čierne značky Axo Light môžete zohnať online za primerané peniaze. Produkt kúpite teraz u nás za 999,90 EUR.