Axolight Orchid stolná LED lampa, biela

Orchidová LED stolová lampa - moderný dizajn inšpirovaný prírodou Ako už názov napovedá, rakúsky návrhár Rainer Mutsch sa pri tvorbe tejto série... viac informácií »
Axolight Orchid stolná LED lampa
Značka: Axo Light
469,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Orchidová LED stolová lampa - moderný dizajn inšpirovaný prírodou Ako už názov napovedá, rakúsky návrhár Rainer Mutsch sa pri tvorbe tejto série...

Orchidová LED stolová lampa – moderný dizajn inšpirovaný prírodou Ako už názov napovedá, rakúsky návrhár Rainer Mutsch sa pri tvorbe tejto série svetiel inšpiroval orchideou. Kónické tienidlo na lampu stolovej lampy je modernou interpretáciou púčikov. S veľkým opaleskujúcim difúzorom poskytuje žiarovka Orchid jemné svetlo, ktoré sa dá pohodlne stlmiť. Teplé biele LED diódy sa počas procesu stmievania trochu zahrejú a vytvárajú príjemnú a útulnú atmosféru, ktorá pripomína dopadajúce slnečné lúče. Tento skvelý produkt Axolight Orchid stolná LED lampa, biela je dostupný jednoducho tu u nás v známej kategórii stolové lampy! Pripravili sme pre vás ostatné produkty zo spomínanej sekcie za mimoriadne nízku cenu.

Neodolateľný produkt Axolight Orchid stolná LED lampa, biela od skvelého a známeho výrobcu Axo Light je možné získať v súčasnosti za neuveriteľne nízku cenu! Práve možno objednať len za 469,90 EUR.