Axolight Orchid stropné LED svietidlo, biele

LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch... viac informácií »
Axolight Orchid stropné LED svietidlo
Značka: Axo Light
739,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch...

LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch tienidiel v tvare kužeľa, ktoré po umiestnení blízko seba určujú obraz svetla. Toto usporiadanie umožňuje dobré osvetlenie miestnosti zo všetkých strán. Vďaka veľkým difúzorom je svetlo z integrovaných LED vyžarované rovnomerne a bez oslnenia. Za dizajn je zodpovedný dizajnér Rainer Mutsch, ktorý žije vo Viedni. Ako názov napovedá, jeho inšpiráciou pre sériu žiaroviek Orchidea bola orchidea. tienidlo na lampu , ktoré je pre svetlá tak typické, pripomína púčiky tropickej rastliny, ktoré moderne a minimalisticky interpretoval. Unikátny produkt ide získať ľahko tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii stropné svietidlá. Teraz môžete získať ešte podobné produkty zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze! Vedúci výrobca Axo Light vám ponúka prémiové výrobky. Presvedčte sa sami.

Tento veľmi obľúbený tovar Axolight Orchid stropné LED svietidlo, biele od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Axo Light k dostaniu v našej ponuke za skvelú cenu. Aktuálne v akcii za 739,90 EUR.