Axolight Orchid stropné LED svietidlo, pieskové

LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch... viac informácií »
Axolight Orchid stropné LED
Značka: Axo Light
739,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch...

LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch tienidiel v tvare kužeľa, ktoré po umiestnení blízko seba určujú obraz svetla. Toto usporiadanie umožňuje dobré osvetlenie miestnosti zo všetkých strán. Vďaka veľkým difúzorom je svetlo z integrovaných LED vyžarované rovnomerne a bez oslnenia. Za dizajn je zodpovedný dizajnér Rainer Mutsch, ktorý žije vo Viedni. Ako názov napovedá, jeho inšpiráciou pre sériu žiaroviek Orchidea bola orchidea. tienidlo na lampu , ktoré je pre svetlá tak typické, pripomína púčiky tropickej rastliny, ktoré moderne a minimalisticky interpretoval.
Akčný produkt Axolight Orchid stropné LED zoženiete pohodlne u nás v populárnej rubrike stropné svietidlá. Zaobstarajte si akčné výrobky z našej kategórie v zľave! To nie je všetko, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov značky Axo Light. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny tovar Axolight Orchid stropné LED svietidlo, pieskové od kvalitného výrobcu Axo Light máte možnosť zaobstarať v našej online ponuke za výpredajovú cenu! Teraz za akčnú cenu 739,90 EUR.