Axolight Orchid stropné LED svietidlo, tmavosivé

LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch... viac informácií »
Axolight Orchid stropné LED
Značka: Axo Light
739,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch...

LED dizajnové stropné svietidlo Orchid, stmievateľné Moderné LED stropné svetlo Orchid je funkčné stropne bodove svetla, ktoré sa skladá z troch tienidiel v tvare kužeľa, ktoré po umiestnení blízko seba určujú obraz svetla. Toto usporiadanie umožňuje dobré osvetlenie miestnosti zo všetkých strán. Vďaka veľkým difúzorom je svetlo z integrovaných LED vyžarované rovnomerne a bez oslnenia. Za dizajn je zodpovedný dizajnér Rainer Mutsch, ktorý žije vo Viedni. Ako názov napovedá, jeho inšpiráciou pre sériu žiaroviek Orchidea bola orchidea. tienidlo na lampu , ktoré je pre svetlá tak typické, pripomína púčiky tropickej rastliny, ktoré moderne a minimalisticky interpretoval.
Tento akčný výrobok môžete dostať bez problémov tu a teraz na našom webe v známej sekcii stropné svietidlá! Teraz si môžete vybrať nové výrobky z tejto kateógrie za skvelú cenu. U nás vám ponúkneme viac, u nás nájdete viac vybraných výrobkov značky Axo Light. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový tovar Axolight Orchid stropné LED svietidlo, tmavosivé od populárneho výrobcu Axo Light pohodlne zaobstaráte práve teraz na našej webovej stránke extra so zľavou. Produkt nakúpite teraz u nás za 739,90 EUR.