B-Leuchten Duo stojaca LED s diaľkovým ovládaním

Flexibilné stojace LED stojaca lampa Duo s pohyblivými svetelnými prvkami a čítacím ramenom Ak chcete príjemné, sprievodné a predovšetkým... viac informácií »
B-Leuchten Duo stojaca LED s diaľkovým
Značka: B-Leuchten
389,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Flexibilné stojace LED stojaca lampa Duo s pohyblivými svetelnými prvkami a čítacím ramenom Ak chcete príjemné, sprievodné a predovšetkým...

Flexibilné stojace LED stojaca lampa Duo s pohyblivými svetelnými prvkami a čítacím ramenom Ak chcete príjemné, sprievodné a predovšetkým flexibilné osvetlenie, je stojaca lampa Duo LED tou najlepšou voľbou. Dva ploché prvky, ktoré sú namontované vedľa seba a tvoria hlavu svietidla, je možné flexibilne otáčať tak, aby ich svetlo svietilo buď smerom hore, dole alebo do strán a v opačných smeroch. Duo má navyše rameno s čítacím svetlom, ktoré sa dá použiť, keď potrebujete cielené a priame osvetlenie – napríklad pri čítaní. Ďalej je možné pomocou dodávaného diaľkového ovládania nastaviť farba svetla a jas svetla. Nastavenia sú plynulé, alternatívne je možné stlmiť svetlo pomocou integrovaného dotykového stmievača.
Veľmi obľúbený produkt B-Leuchten Duo stojaca LED s diaľkovým ovládaním ide získať teraz tu u nás v obľúbenej sekcii stojacie lampy. Pozrite sa na unikátne výrobky z tejto populárnej sekcie za extra cenu. Naša ponuka je široká, mrknite na ďalšie produkty od dodávateľa B-Leuchten. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný produkt B-Leuchten Duo stojaca LED s diaľkovým ovládaním od dodávateľa tovaru B-Leuchten zoženiete v súčasnosti za outletovú cenu! Teraz len za 389,90 EUR.