B-Leuchten Expanda-X závesné LED, antracit

Nastaviteľné závesné LED svietidlo Expanda-X so stmievačom senzora Moderné závesné LED svietidlo Expanda-X je nielen variabilné vo výške, ale aj v... viac informácií »
B-Leuchten Expanda-X závesné LED
Značka: B-Leuchten
529,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľné závesné LED svietidlo Expanda-X so stmievačom senzora Moderné závesné LED svietidlo Expanda-X je nielen variabilné vo výške, ale aj v...

Nastaviteľné závesné LED svietidlo Expanda-X so stmievačom senzora Moderné závesné LED svietidlo Expanda-X je nielen variabilné vo výške, ale aj v dĺžke a ľahko nastaviteľné. Vďaka tomu sú ideálne na osvetlenie nad stolmi, najmä u výsuvných verzií, takže svetlo sa zväčšuje alebo zmenšuje v závislosti od požadovanej veľkosti stola. Integrované LED diódy moderného závesného svietidla Expanda-X sú stmievateľné a je možné nastaviť farba svetla . Stmievač snímača upravuje svetlo z teplej bielej farby na chladné denné svetlo. To je ideálne riešenie pre rôzne potreby, ako napríklad večerné útulné stretnutie alebo efektívna práca, ktorá sa môže konať pri stole. Tento zľavnený tovar ide kúpiť pohodlne na stránkach v známej sekcii závesné svietidlá. Vyberte si podobné kúsky z tejto sekcie ľahko online! Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty značky B-Leuchten. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný produkt B-Leuchten Expanda-X závesné LED, antracit od značky s dlhou históriou B-Leuchten zaobstaráte bezpečne online za super cenu! Stojí práve teraz u nás 529,90 EUR.