B-Leuchten Modena LED stojacia lampa, matný nikel

Najpredávanejší tovar B-Leuchten Modena LED stojacia môžete nájsť pohodlne u nás umiestnený v sekcii osvetlenie smerom hore! Nájdite si výnimočné... viac informácií »
B-Leuchten Modena LED stojacia lampa
Značka: B-Leuchten
329,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Najpredávanejší tovar B-Leuchten Modena LED stojacia môžete nájsť pohodlne u nás umiestnený v sekcii osvetlenie smerom hore! Nájdite si výnimočné...

Najpredávanejší tovar B-Leuchten Modena LED stojacia môžete nájsť pohodlne u nás umiestnený v sekcii osvetlenie smerom hore! Nájdite si výnimočné produkty v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii! Významný dodávateľ B-Leuchten má v stále ponuke vynikajúci tovar. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!
Variabilne nastaviteľné stropné LED svietidlo Modena s integrovaným stmievačom a svetlom na čítanie Stropné LED svietidlo Modena sa prezentuje v matnom poniklovanom a lesklom chrómovom dizajne, a preto sa preukazuje ako nadčasový zdroj svetla pre širokú škálu štýlov zariadenia. Svietidlo má štvorcové tienidlo v tvare misky, ktoré je možné zo všetkých strán nakloniť a na vrchu je osadené diódami LED. Zaisťuje tak rozptýlené a veľmi príjemné osvetlenie miestnosti. V polovici stojana sa nachádza ďalšie osvetľovacie rameno, ktoré sa dá podľa želania natočiť a nastaviť a slúži ako praktické svetlo na čítanie. Integrovaný dotykový stmievač umožňuje regulovanie intenzity svetla podľa želania a prispôsobenie danej situácii. Vďaka pamäťovej funkcii sa svietidlo pri nasledujúcom zapnutí automaticky zapne na posledný zvolený jas.

Neodolateľný výrobok B-Leuchten Modena LED stojacia lampa, matný nikel od skvelého výrobcu B-Leuchten môžete získať v aktuálnej ponuke za super peniaze. Výhodne za super cenu 329,90 EUR.