B-Leuchten New Loire závesné LED svietidlo hliník

Výškovo nastaviteľné LED závesné svietidlo New Loire s diaľkovým ovládaním Správne svetlo kedykoľvek počas dňa. S moderným závesným svietidlom... viac informácií »
B-Leuchten New Loire závesné LED
Značka: B-Leuchten
369,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľné LED závesné svietidlo New Loire s diaľkovým ovládaním Správne svetlo kedykoľvek počas dňa. S moderným závesným svietidlom...

Výškovo nastaviteľné LED závesné svietidlo New Loire s diaľkovým ovládaním Správne svetlo kedykoľvek počas dňa. S moderným závesným svietidlom LED New Loire je možné svetlo meniť a prispôsobovať od príjemnej teplej bielej po denné svetlo, ktoré podporuje koncentráciu. Integrované LED diódy sú tiež stmievateľné. To všetko sa pohodlne ovláda pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Závesné LED svietidlo New Loire je vďaka svojmu tvaru, ktorý je mierne zakrivený a elegantne zakrivený, ideálne na osvetlenie stolov, napríklad v jedálni. Výšku svietidla je možné navyše ľahko nastaviť pomocou jednoduchého mechanizmu a prispôsobiť príslušným potrebám.

Tento unikátny produkt B-Leuchten New Loire závesné LED svietidlo hliník od dodávateľa kvalitných produktov B-Leuchten je možné získať práve dnes za rozumné peniaze. Výhodne teraz u nás za 369,90 EUR.