Betónovo-sivá závesná lampa Louisanne jojo kyvadlo

Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Louisanne s rustikálnymi prvkami Tienidlo závesného svietidla Louisanne je z veľkej časti vyrobené z kovu,... viac informácií »
Betónovo-sivá závesná lampa Louisanne jojo
Značka: Lindby
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Louisanne s rustikálnymi prvkami Tienidlo závesného svietidla Louisanne je z veľkej časti vyrobené z kovu,...

Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Louisanne s rustikálnymi prvkami Tienidlo závesného svietidla Louisanne je z veľkej časti vyrobené z kovu, ale ma i sklenený povrch, ktorý dobre zodpovedá celkovému vzhľadu. Povrch kovu má betónovo šedú povrchovú úpravu, ktorá svietidlu Louisanne síce neuberá na rustikálnom vzhľade, ale dodáva mu aj industriálny charakter. Za pozornosť strojí aj jojo závesný mechanizmus, ktorý umožňuje optimálne nastavenie výšky svetla v niekoľkých krokoch. To umožňuje upraviť výšku od 110 cm do 235 cm, čo je práve pri stole v kuchyni veľmi praktické. Akčný produkt Betónovo-sivá závesná lampa Louisanne možno kúpiť v pohode tu u nás v známej rubrike závesné svietidlá! Teraz kúpite výnimočné produkty zo spomínanej sekcie za outletovú cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v ponuke nájdete ďalší preverený tovar od dodávateľa Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Kvalitný výrobok Betónovo-sivá závesná lampa Louisanne jojo kyvadlo od poprednej spoločnosti Lindby ľahko zoženiete aktuálne na webe za super peniaze! Teraz za akčnú cenu 149,90 EUR.