Betónovo-sivé vonkajšie LED svietidlo Riak

Exteriérové nástenné betónové svietidlo Riak s vyžarovaním svetla smerom nahor a nadol, IP65 Svietidlo Riak má korpus v tvare kocky vyrobené zo... viac informácií »
Betónovo-sivé vonkajšie LED svietidlo
Značka: Lucande
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Exteriérové nástenné betónové svietidlo Riak s vyžarovaním svetla smerom nahor a nadol, IP65 Svietidlo Riak má korpus v tvare kocky vyrobené zo...

Exteriérové nástenné betónové svietidlo Riak s vyžarovaním svetla smerom nahor a nadol, IP65 Svietidlo Riak má korpus v tvare kocky vyrobené zo sivého betónu a svieti vďaka dvom vstavaným LED žiarovkám. Svetlo svieti nahor, ako aj nadol. V prostredí modernej architektúry vyzerá betónový dizajn skvele avšak exteriérové LED svietidlo môže byť inštalované aj v interiéri. Je to vynikajúci zdroj svetla najmä v kúpeľniach – predovšetkým domácnostiach v priemyselnom štýle. Veľmi obľúbený kus Betónovo-sivé vonkajšie LED svietidlo máte možnosť nakúpiť práve na webe v obľúbenej sekcii vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať podobné produkty z tejto populárnej sekcie za super cenu! Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás taky viac kvalitných produktov od výrobcu Lucande. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný produkt Betónovo-sivé vonkajšie LED svietidlo Riak od dodávateľa kvalitných produktov Lucande ide zohnať práve teraz u nás za akčnú cenu! Ceny už od 119,90 EUR.