Biela stolná lampa Annatina s látkovým tienidlom

Okrúhle stolové svietidlo Annatina s bielym látkovým tienidlom a kovovým rámom vo farbe satinovaného niklu Stolové svietidlo Annatina vyzerá štýlovo... viac informácií »
Biela stolná lampa Annatina
Značka: Lindby
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle stolové svietidlo Annatina s bielym látkovým tienidlom a kovovým rámom vo farbe satinovaného niklu Stolové svietidlo Annatina vyzerá štýlovo...

Okrúhle stolové svietidlo Annatina s bielym látkovým tienidlom a kovovým rámom vo farbe satinovaného niklu Stolové svietidlo Annatina vyzerá štýlovo a nadčasovo, vďaka čomu ho možno kombinovať s mnohými štýlmi. Zakaždým vytvára príjemné osvetlenie, ktoré dokonale dotvára útulnú atmosféru. Stolové svietidlo preto možno harmonicky integrovať nielen do obývacej izby, ale aj na komodu na chodbe alebo ho použiť ako dodatočné osvetlenie v spálni, kde ho môžete umiestniť napríklad na nočný stolík. Kábel je vybavený spínačom a má dĺžku 1,5 metra.
Tento neodolateľný výrobok Biela stolná lampa Annatina s látkovým tienidlom môžete zaobstarať priamo tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike lampy na nočný stolík. Teraz získate ešte ostatné kusy z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online! Významná značka Lindby pre svojich zákazníkov dodáva kvalitný tovar. Máme toho viac, mrknite na ďalšie skvelé produkty od výrobcu Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento skvelý produkt Biela stolná lampa Annatina s látkovým tienidlom od výrobcu so zárukou kvality Lindby ľahko zaobstaráte teraz v ponuke za priaznivú cenu! Na našich stránkach za 49,90 EUR.