Biele LED svietidlo Tiriac funkcia Switchdim

Stropná LED lampa Tiriac s matnou bielou úpravou – minimalistický tvar a funkčnosť Dizajn tohto efektného modelu zvýrazňuje puristická estetika a... viac informácií »
Biele LED svietidlo Tiriac
Značka: Trio Lighting
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropná LED lampa Tiriac s matnou bielou úpravou – minimalistický tvar a funkčnosť Dizajn tohto efektného modelu zvýrazňuje puristická estetika a...

Stropná LED lampa Tiriac s matnou bielou úpravou – minimalistický tvar a funkčnosť Dizajn tohto efektného modelu zvýrazňuje puristická estetika a jemná elegancia. Cielená asymetria, kombinovaná s jednoduchou geometriou ambicióznych priamok vytvára zo stropnej lampy Tiriac dynamický prvok s optickým napätím. Matná biela farba zasa pôsobí uvoľnene a neutrálne. Vďaka energeticky úsporným žiarovkám LED je stropná lampa Tiriac veľmi energeticky úsporná. Komfort zabezpečuje aj praktický spínací stmievač, ktorý je možné intuitívne obsluhovať pomocou vhodného nástenného spínača. Tak je možné kedykoľvek prispôsobiť intenzitu osvetlenia konkrétnej potrebe. Štýlová stropná LED lampa Tiriac s puristickým nádychom je v prvom rade vhodná do moderných, ako aj mestských konceptov. Tento zdroj svetla je vynikajúci aj do minimalistických a futuristických riešení. Či už v obývačke alebo kancelárii, v kuchyni alebo na chodbe – lampu Tiriac je možné rovnako úspešne použiť v rôznom kontexte. Tento akčný a v zľave produkt môžete zaobstarať teraz na našom webe v známej rubrike stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás ešte podobné produkty z našej sekcie za rozumné peniaze! Táto výnimočná značka Trio Lighting predstavuje kvalitné výrobky.

Tento dizajnový produkt Biele LED svietidlo Tiriac funkcia Switchdim značky Trio Lighting máte možnosť kúpiť si momentálne lacno. Výhodne za cenu 149,90 EUR.