Chodníkové svietidlo Juliane

Krásne svetlo v exteriéri: exteriérové stojanové svietidlo Juliane s bielym skleneným tienidlom Svietidlo Juliane vyžaruje mimoriadnu harmóniu.... viac informácií »
Chodníkové svietidlo Juliane
Značka: Lindby
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásne svetlo v exteriéri: exteriérové stojanové svietidlo Juliane s bielym skleneným tienidlom Svietidlo Juliane vyžaruje mimoriadnu harmóniu....

Krásne svetlo v exteriéri: exteriérové stojanové svietidlo Juliane s bielym skleneným tienidlom Svietidlo Juliane vyžaruje mimoriadnu harmóniu. Exteriérové stojanové svietidlo je vyrobené z rúrky z nehrdzavejúcej ocele, ktorá vo vrchnej časti prechádza do tienidla z bieleho skla. Toto tienidlo je niečo extra, pretože v zásade je okrúhle, ale smerom nahor sa stále rozširuje a úplne hore končí malou kupolou. Exteriérové stojanové svietidlo preto dokáže vytvoriť rovnomerné svetlo, ktoré preniká von bez toho, aby oslepovalo, pričom však poskytuje dostatočnú orientáciu, keď sa na záhrade zotmie.

Najpredávanejší tovar Chodníkové svietidlo Juliane s pečaťou kvality značky Lindby ľahko nájdete tu a teraz práve extra výhodne. Ponuka od 79,90 EUR.