Chodníkové svietidlo Lorian snímač hranaté

Lineárne exteriérové stojanové svietidlo Lorian so senzorom a jemným svetlom V prípade exteriérového stojanového svietidla Lorian sa senzor nachádza... viac informácií »
Chodníkové svietidlo Lorian snímač
Značka: Lindby
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lineárne exteriérové stojanové svietidlo Lorian so senzorom a jemným svetlom V prípade exteriérového stojanového svietidla Lorian sa senzor nachádza...

Lineárne exteriérové stojanové svietidlo Lorian so senzorom a jemným svetlom V prípade exteriérového stojanového svietidla Lorian sa senzor nachádza v miestach pod hranatou hlavou svietidla a jeho úlohou je zaznamenávanie pohybov v okolí. Uhol dosahu je pritom na úrovni 120° a dosah sa pohybuje medzi 1 a 8 metrami. V prípade, že si chcete nastaviť dĺžku svietenia, môžete tak urobiť v rozmedzí od 10 sekúnd do 8 minút. Značná časť tela svietidla je vyrobená zo striebornej nehrdzavejúcej ocele, ktorá nielenže pôsobí moderne, ale sa aj vyznačuje odolnosťou voči hrdzaveniu. V hornej časti si môžete všimnúť rovnako hranatý difúzor, ktorý je vyrobený z plastu, pričom sa tento materiál považuje za mimoriadne odolný voči rozbitiu.
V zľave tento produkt ide kúpiť pohodlne tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Teraz získate obľúbené produkty z tejto známej rubriky za skvelú cenu. Populárna značka Lindby pre svojich zákazníkov ponúka prémiový tovar Nakupujte výhodný u nás.

Akčný produkt Chodníkové svietidlo Lorian snímač hranaté od známej kvalitnej značky Lindby jednoducho môžete nájsť práve dnes skutočne výhodne. V súčasnosti za skvelú cenu 99,90 EUR.