Colorato farebné solárne LED hroty do zeme 5 ks

Sada 5 - farebných solárnych bodových svetiel Colorato s LED Týchto päť pozemných bodových svetiel Colorato na solárny pohon dodáva vášmu domovu... viac informácií »
Colorato farebné solárne LED hroty do
Značka: Näve
17,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada 5 - farebných solárnych bodových svetiel Colorato s LED Týchto päť pozemných bodových svetiel Colorato na solárny pohon dodáva vášmu domovu...

Sada 5 – farebných solárnych bodových svetiel Colorato s LED Týchto päť pozemných bodových svetiel Colorato na solárny pohon dodáva vášmu domovu farbu. Farebné dekoratívne svetlá je možné umiestniť kamkoľvek je to populárne, pretože vďaka integrovanému solárnemu modulu sú úplne nezávislé od elektrickej siete. Jednoduchým pripojením na záhon sa integrovaná batéria nabíja počas dňa solárnou energiou, takže LED dióda začne v tme svietiť. Rôzne zafarbené tiene v tvare lieviku poskytujú farebné svetelné efekty.
Tento obľúbený tovar Colorato farebné solárne LED hroty do zeme nájdete bezprostredne na webe v obľúbenej kategórii vonkajšie svietidlo s bodcom do zeme. Teraz kúpite obľúbené produkty v spomínanej kategórii za super peniaze! Táto výnimočná značka Näve dlhodobo predáva vysoko kvalitný tovar.

Veľmi jedinečný produkt Colorato farebné solárne LED hroty do zeme 5 ks od značky s dlhou tradíciou Näve je možné zakúpiť v aktuálnej ponuke až neuveriteľne lacno! Ponuky od 17,90 EUR.