Decentné stropné svietidlo Optica 35 cm

Pekné stropné svietidlo Optica s bielym skleneným tienidlom Stropné svietidlo Optica má moderný a veľmi decentný dizajn. Okrúhle sklenené tienidlo je... viac informácií »
Decentné stropné svietidlo Optica
Značka: EGLO
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pekné stropné svietidlo Optica s bielym skleneným tienidlom Stropné svietidlo Optica má moderný a veľmi decentný dizajn. Okrúhle sklenené tienidlo je...

Pekné stropné svietidlo Optica s bielym skleneným tienidlom Stropné svietidlo Optica má moderný a veľmi decentný dizajn. Okrúhle sklenené tienidlo je biele a do všetkých strán svieti rovnomerným jasným svetlom. Moderný vzhľad stropného svietidla Optica dopĺňa rám z matného niklu, ktorý pôsobí veľmi elegantne. Stropné svietidlo Optica nájde svoje uplatnenie zvlášť v priestoroch s moderným interiérovým štýlom. Svietidlo Optica je dostupné v dvoch veľkostiach. Podarený produkt je dostupný pohodlne na našich stránkach umiestnený v rubrike stropné svietidlá. Máme pre vás iné produkty zo spomínanej sekcie jednoducho online. Nebojte, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov od výrobcu EGLO. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov EGLO vám môže poskytnúť top výrobky Však to vidíte sami.

Zaujímavý tovar Decentné stropné svietidlo Optica 35 cm od populárnej značky EGLO je možné zaobstarať na našich stránkach teraz práve za úplne najnižšiu cenu. Lacno za cenu 159,90 EUR.