Dizajnové nástenné svietidlo čierne s dymovým sklom – Dome

Ak vo svojej domácnosti hľadáte moderný pútač očí, potom je Dome pre vás! Je krásne ukončená čiernou farbou a otvoreným skleneným tienidlom, aby... viac informácií »
Dizajnové nástenné svietidlo čierne s dymovým sklom -
Značka: QAZQA
39,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak vo svojej domácnosti hľadáte moderný pútač očí, potom je Dome pre vás! Je krásne ukončená čiernou farbou a otvoreným skleneným tienidlom, aby...

Ak vo svojej domácnosti hľadáte moderný pútač očí, potom je Dome pre vás! Je krásne ukončená čiernou farbou a otvoreným skleneným tienidlom, aby bol zdroj svetla dobre viditeľný! Pretože sklo je potiahnuté dymom / dymom, čo poskytuje príjemný a hrejivý efekt. Nástenné svietidlo doplňte nápadným zdrojom svetla, ktorý sa hodí do svietidla E27 (max. 40 W). Lampa je stmievateľná aj externým stmievačom, takže ju večer vďaka Dome! Poznámka: svetelný zdroj a stmievač nie sú súčasťou dodávky. Lampa má celkovú výšku 35,5 cm. Montážna doska na stenu má priemer 12 cm. Doprajte si doma milý doplnok s nástennou lampou Dome!

Veľa podarený produkt Dizajnové nástenné svietidlo čierne s dymovým sklom - Dome od spoločnosti s úžasnou reputáciou QAZQA jednoducho zoženiete aktuálne na webe za priaznivú cenu. Práve možno objednať len za 39,95 EUR.