Dvoj-plameňové vonkajšie nástenné LED svetlo Riga

Šetrí energiu, no napriek tomu je mimoriadne jasné: LED exteriérové nástenné svietidlo Riga Toto exteriérové nástenné svietidlo vybavené... viac informácií »
Dvoj-plameňové vonkajšie nástenné LED svetlo
Značka: EGLO
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Šetrí energiu, no napriek tomu je mimoriadne jasné: LED exteriérové nástenné svietidlo Riga Toto exteriérové nástenné svietidlo vybavené...

Šetrí energiu, no napriek tomu je mimoriadne jasné: LED exteriérové nástenné svietidlo Riga Toto exteriérové nástenné svietidlo vybavené energeticky úspornou LED svetelnou technológiou je ako stvorené na jedinečné stvárnenie fasády domu. Vďaka svojmu valcovému tvaru a koncovej povrchovej úprave v starožitnej hnedej farbe bude toto svietidlo pekným dekoratívnym osvetľovacím prvkom napríklad na balkóne alebo terase. Svetlo pritom z osvetľovacieho telesa vyžarujú dve vertikálne GU10 LED žiarovky, čo spôsobuje, že vzniká krásne osvetlenie steny.
Vysoko kvalitný produkt Dvoj-plameňové vonkajšie nástenné LED svetlo Riga dá sa zaobstarať aktuálne tu u nás umiestnený v sekcii vonkajšie nástenné svietidlá! Preskúmajte kvalitné produkty z tejto obľúbenej kategórie za super peniaze! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke ďalší tovar značky EGLO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ EGLO má prémiové výrobky.

Tento akčný a v zľave tovar Dvoj-plameňové vonkajšie nástenné LED svetlo Riga od spoločnosti s popredným postavením na trhu EGLO možno zohnať momentálne na našich stránkach za outletovú cenu. Teraz môžete mať za 69,90 EUR.