EBB & FLOW Smykke L zlatá zelená krištáľ swirl

Dizajnová závesná lampa Smykke: priehľadná krása so skvelým svetelným efektom Farebné, priehľadné, ústami fúkané sklo tvorí tienidlo závesnej... viac informácií »
EBB & FLOW Smykke L
Značka: EBB & FLOW
729,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnová závesná lampa Smykke: priehľadná krása so skvelým svetelným efektom Farebné, priehľadné, ústami fúkané sklo tvorí tienidlo závesnej...

Dizajnová závesná lampa Smykke: priehľadná krása so skvelým svetelným efektom Farebné, priehľadné, ústami fúkané sklo tvorí tienidlo závesnej lampy Smykke, ktorá poskytuje všestranne krásne osvetlenie, a tým aj atmosféru. Fascinujúci svetelný efekt je do veľkej miery spôsobený rámovou tyčou, ktorá je viditeľná cez sklo a siaha hlboko do skleneného tienidla. Držiak žiarovky je umiestnený na konci tyče, takže žiarovka je tiež priamo viditeľná. Svetlo vyžaruje do všetkých smerov. Veľmi dekoratívna je aj dekorácia s dvoma malými kovovými guľami a väčšou krištáľovou guľou umiestnenou medzi nimi, do ktorej je zakomponovaný pekný vírivý vzor. – Dizajn: Susanne Nielsen Toto závesné svietidlo je súčasťou rozsiahlej série svietidiel Smykke, ktorá zahŕňa nástenné, podlahové, stolové a závesné svietidlá vo všetkých dizajnových variantoch a ktorú distribuuje dánska dizajnová značka EBB & FLOW, ktorá sa vo svojom portfóliu produktov zameriava na moderný dizajn. Veľmi žiadaný tovar EBB & FLOW Smykke L zlatá zelená krištáľ swirl máte možnosť kúpiť jednoducho tu na webe v sekcii závesné svietidlá! Preskúmajte akčné výrobky zo spomínanej rubriky za super cenu. Treba hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Mrknite na ďalší tovar od značky EBB & FLOW. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ EBB & FLOW poskytuje pre svojich zákazníkov prvotriedny produkty. Presvedčte sa!

Tento obľúbený kus EBB & FLOW Smykke L zlatá zelená krištáľ swirl od dodávateľa s dlhou históriou EBB & FLOW je možné získať aktuálne v našej ponuke za výpredajovú cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 729,90 EUR.