ledfashion.sk

Ecolite LED stropné svietidlo 70W

Tento najpredávanejší produkt Ecolite LED stropné svietidlo 70W od výrobcu so skvelou povesťou Ecolite možno nájsť tady za výhodnú cenu! Cena od 111,53 EUR.
Ecolite LED stropné svietidlo
Overiť dostupnosť »
Značka: Ecolite
111,53 EUR

Popis produktu

Moderné dizajnové stropné LED svietidlo s výkonom 70W možno ľahko uchytiť na strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Na ovládanie svetla je pribalený diaľkový ovládač, vďaka ktorému je možné svetlo ovládať – meniť teplotu svetla, jas, nočné svetlo. Svietidlá sú určené do interiéru. Svietidlo je osadené kvalitnou úspornou LED technológiou SMD s dvoma čipy pre prepínanie medzi studeným a teplým svetlom. Svietidlo je starostlivo vyrábané po jednotlivých vrstvách, ktoré v konečnom výsledku prepúšťa svetlo v rôznych intenzitách. Výsledkom je abstraktné obrazec, ktorý ozdobí každý interiér.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Krytie IP20. Materiál plast, kov. Rozmery 48 x 48 x 5,5cm. Svetelný tok 4900lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 70W. Životnosť 30 000h. Stmievateľnosť ANO. Energetická trieda G. Farba svetla voliteľná CCT. Certifikácia CE, RoHS. Teplota chromatickosti 2700K-6500K. . . . . . . .