ledfashion.sk

Ecolite LED stropné svietidlo guľaté 80W

Tento výnimočný produkt Ecolite LED stropné svietidlo guľaté 80W od top výrobcu Ecolite je možné ľahko získať tu a teraz práve za úplne najnižšiu cenu. Výhodne za super cenu 86,74 EUR.
Ecolite LED stropné svietidlo
Overiť dostupnosť »
Značka: Ecolite
86,74 EUR

Popis produktu

Moderné dizajnové stropné LED svietidlo s výkonom 80W možno ľahko uchytiť na strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Na ovládanie svetla je pribalený diaľkový ovládač, vďaka ktorému je možné svetlo ovládať – meniť teplotu svetla, jas, nočné svetlo. Svietidlá sú určené do interiéru. Svietidlo je osadené kvalitnou úspornou LED technológiou SMD s dvoma čipy pre prepínanie medzi studeným a teplým svetlom.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Krytie IP20. Materiál plast, kov. Rozmery 48×8,5cm. Svetelný tok 5600lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 80W. Životnosť 30 000h. Stmievateľnosť ANO. Energetická trieda G. Farba svetla voliteľná CCT. Certifikácia CE, RoHS. Teplota chromatickosti 3000K-6500K. . . . . . . .