ledfashion.sk

Ecolite LED stropné svietidlo hranaté 120W WALP201-RB/LED

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Ecolite LED stropné svietidlo hranaté 120W WALP201-RB/LED od výrobcu so skvelou povesťou Ecolite ľahko môžete nájsť aktuálne v našej ponuke za outletovú cenu! Ceny už od 78,47 EUR.
EAN: 8590849531107
Ecolite LED stropné svietidlo hranaté
Overiť dostupnosť »
Značka: Ecolite
78,47 EUR

Popis produktu

Moderné dizajnové stropné LED svietidlo s výkonom 120W možno ľahko uchytiť na strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Na ovládanie svetla je pribalený diaľkový ovládač, vďaka ktorému je možné svetlo ovládať – meniť teplotu a farbu svetla, jas. Farbu svetla je možné nastaviť aj pomocou obyčajného nástenného vypínača. Svietidlá sú určené do interiéru. Svietidlo je osadené kvalitnou úspornou LED technológiou SMD s dvoma čipy pre prepínanie medzi studeným a teplým svetlom. Svietidlo je starostlivo vyrábané po jednotlivých vrstvách, ktoré v konečnom výsledku prepúšťa svetlo v rôznych intenzitách. Výsledkom je abstraktné obrazec, ktorý ozdobí každý interiér.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Krytie IP20. Materiál plast, kov. Rozmery 490 x 490 x 55cm. Svetelný tok 7780lm. Typ LED čipu SMD. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 120W. Životnosť 30 000h. Stmievateľné ÁNO. Energetická trieda G. Farba produktu biela. Farba svetla voliteľná CCT. Farba svetla voliteľná RGB. Záruka 2 roky. . . . . . .