EGLO connect E27 Globe zlatá Tunable WhiteØ 9,5cm

LED žiarovka E27 so špirálou 5,5 W, inteligentne ovládateľná, laditeľná biela Dekoratívny dizajn s tónovaným sklom a LED špirálou robí z tejto... viac informácií »
EGLO connect E27 Globe zlatá Tunable
Značka: EGLO connect
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED žiarovka E27 so špirálou 5,5 W, inteligentne ovládateľná, laditeľná biela Dekoratívny dizajn s tónovaným sklom a LED špirálou robí z tejto...

LED žiarovka E27 so špirálou 5,5 W, inteligentne ovládateľná, laditeľná biela Dekoratívny dizajn s tónovaným sklom a LED špirálou robí z tejto žiarovky LED svetelný zdroj, ktorý sa perfektne hodí do trendových svetiel bez tienidlo na lampu . Svetelný zdroj zo série Connect sa dá tiež inteligentne ovládať. Potrebujete iba aplikáciu AwoX Smart Control, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo pre Android so iOS Android a iOS . Jas a farba svetla je teraz možné ovládať pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu prostredníctvom pripojenia Bluetooth. LED žiarovku je možné namiesto použitia aplikácie ovládať aj diaľkovým ovládaním EGLO Connect. Toto je možné objednať ako príslušenstvo. – ovládateľné pomocou bezplatnej aplikácie Smart Control od spoločnosti AwoX – alternatívne ovládateľné vhodným diaľkovým ovládaním EGLO connect (pozri príslušenstvo) – Stmievateľné a nastaviteľné farba svetla od 2 200 K do 6 500 K. – moderná technológia Bluetooth – rýchla a ľahká inštalácia (nie sú potrebné žiadne ďalšie zariadenia) Energialuokka: A+ Tento akčný a v zľave produkt EGLO connect E27 Globe zlatá Tunable WhiteØ 9,5cm môžete získať už dnes na webe v známej kategórii inteligentné žiarovky! Mrknite na skvelé výrobky vo spomínanej sekcii za skvelú cenu! Vedúci dodávateľ EGLO connect má k dispozícii veľmi kvalitný tovar. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Pozrite sa tiež na ďalšie produkty od dodávateľa EGLO connect. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt EGLO connect E27 Globe zlatá Tunable WhiteØ 9,5cm od výrobcu s dobrým menom EGLO connect jednoducho zaobstaráte bezpečne online za mimoriadne nízku cenu. V akcii od 27,90 EUR.