EGLO connect Fueva-C zapustené LED biele 22,5cm

Okrúhly LED vstavaný reflektor Fueva Connect, ovládateľný cez aplikáciu Biely okrúhly LED vstavaný reflektor Fueva Connect umožňuje osvetlenie... viac informácií »
EGLO connect Fueva-C zapustené LED
Značka: EGLO connect
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhly LED vstavaný reflektor Fueva Connect, ovládateľný cez aplikáciu Biely okrúhly LED vstavaný reflektor Fueva Connect umožňuje osvetlenie...

Okrúhly LED vstavaný reflektor Fueva Connect, ovládateľný cez aplikáciu Biely okrúhly LED vstavaný reflektor Fueva Connect umožňuje osvetlenie miestnosti, ktoré možno flexibilne ovládať smartfónom alebo tabletom. Reflektor je vyrobený z bieleho odlievaného kovu s bielym plastovým difúzorom a hodí sa takmer ku každej farebnej koncepcii. Cez bezplatnú aplikáciu dostupnú pre Android a iOS možno osvetlenie ovládať aj na cestách. Okrem bieleho osvetlenia, ktoré možno plynulo nastaviť v rozsahu od teplého bieleho svetla 2 700 K až po denné svetlo 6 500 K, máte na výber aj zo 16 miliónov farebných odtieňov. Jas každej farby svetla možno plynulo stlmiť. Tiež možno vytvárať osvetľovacie programy, tieto ukladať a opäť vyberať. Možno nastaviť prepínanie farieb v rôznych rýchlostiach, tiež možno vytvoriť skupiny svietidiel a oveľa viac. Možnosti osvetlenia sú takmer neobmedzené. Svetlo tiež možno ovládať aj pomocou diaľkového ovládača, ktorý si môžete zakúpiť v časti s príslušenstvom. Môžete si ho rovno objednať. Rôzne farebné a biele odtiene svetla možno nastaviť aj diaľkovým ovládačom, pričom svetlo možno plynulo stlmiť. Tiež možno nastaviť prepínanie farieb v rôznych rýchlostiach, ako aj nastavovať uložené osvetľovacie programy.
Tento vynikajúci produkt EGLO connect Fueva-C zapustené LED biele 22,5cm je na získanie ľahko tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii smarthome zapustené svetla! Teraz môžete získať výnimočné produkty z tejto známej kategórie na pár kliknutí. Slávna značka EGLO connect poskytuje pre svojich zákazníkov vysoko kvalitné produkty. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke tiež viac skvelých výrobkov od výrobcu EGLO connect. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Zľavnený produkt EGLO connect Fueva-C zapustené LED biele 22,5cm od populárnej značky EGLO connect je možné nakúpiť aktuálne na webe v zľave! Ponuky od 74,90 EUR.