ledfashion.sk

EMOS LED čelovka 330lm COB+CREE LED, 3AAA P3531

Tento zľavnený kus EMOS LED čelovka 330lm COB+CREE LED, 3AAA P3531 od dodávateľa so skvelou povesťou EMOS máte možnosť získať práve za extra cenu. Teraz získate od 20,21 EUR.
EAN: 8592920036365
EMOS LED čelovka 330lm COB+CREE
Overiť dostupnosť »
Značka: EMOS
20,21 EUR

Popis produktu

Čelovka s výkonom až 300lm a dosvitom až 65 metrov sa 7 svetelnými režimami.

Čelovka je vhodná ako do prírody, tak aj k lovenie rýb, či pre poľovníkov. Tvorí CREE LED (uprostred), ale aj COB LED (žltá plocha okolo). Ovládate je pomocou 2 červených samostatných tlačidiel v hornej časti. Okrem klasického bieleho režimu má ďalšie 2 naviac. Rybársku čelovku z nej robí červenej svietenia, ktoré ryby neruší a rybári poskytuje dostatok svetla pri čakaní na úlovok (bez toho, aby sa po zhasnutí čelovky potýkal s dočasnú slepotou). Zelené svetlo je zásadný zase pre poľovníkov, pretože neplaší zver.

Zo zadnej strany čelovky na popruhu je i červené svetlo, ktoré vás zviditeľní pre svoje okolie. Poháňa ho len jedna Gombíková batéria, vie svietiť i blikať.

Súčasťou popruhu sú aj 3 háky, vďaka ktorým si môžete čelovku pripevniť napríklad k helme, ktorú využijú horolezci, či napríklad turisti pri vysokohorských túrach.

V prírode je však aj veľa nástrah, ale nemusíte sa obávať na čelovke je totiž SOS píšťalka, ktorá vydáva prenikavý zvuk, a tak zásadne zjednoduší a skráti záchrannú akciu, preto jej tiež odporúčajú záchranári.

K čelovke je potreba dokúpiť Mikrotužkové batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Ďalšie parametre: Materiál ABS plast. Rozmery 65×44×35mm. Svetelný tok až 330lm. Napájanie 3 × AAA + 1 × CR2032 (súčasť balenia). Farba produktu šedo-červeno-biela. Doba svietenia 18-72h. Maximálny dosvit 65m. Typ batérie LR03 (1,5 V). Spôsob napájania na batérie. . . . . . . . . . . .