Ferreros – dvoj-plameňové stropné LED svetlo biele

Skromné, efektívne a štýlové: LED stropné svietidlo Ferreros s dvoma zdrojmi svetla LED stropné svietidlo Ferreros s dvoma zdrojmi svetla zaručuje... viac informácií »
Ferreros – dvoj-plameňové stropné LED
Značka: EGLO
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Skromné, efektívne a štýlové: LED stropné svietidlo Ferreros s dvoma zdrojmi svetla LED stropné svietidlo Ferreros s dvoma zdrojmi svetla zaručuje...

Skromné, efektívne a štýlové: LED stropné svietidlo Ferreros s dvoma zdrojmi svetla LED stropné svietidlo Ferreros s dvoma zdrojmi svetla zaručuje veľkorysé osvetlenie menších miestností. Svietidlo je úplne biele, čím skromne zaujme svoje miesto v izbe. Skladá sa z robustného hranatého oceľového rámu a dvoch otvorov pre zabudované LED. Obe tienidlá sú vyrobené z plastu a svetlo do miestnosti prepúšťajú nepriamo, čím v nej vzniká priateľská atmosféra. Vďaka svojej modernej LED technológii sa Ferreros perfektne hodí aj na trvalú prevádzku, pričom vám ušetrí náklady na energiu. Akčný a v zľave kus Ferreros – dvoj-plameňové stropné môžete nakúpiť tiež tu na našom webe v obľúbenej rubrike stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás úplne nové kúsky zo spomínanej sekcie za výhodnú cenu! Treba hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané produkty značky EGLO. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Zľavnený výrobok Ferreros – dvoj-plameňové stropné LED svetlo biele od spoločnosti EGLO môžete nájsť v aktuálnej ponuke za primerané peniaze! Lacno za 74,90 EUR.