FLOS Wan bodové vysokonapäťové downlight biele

Unikátny tovar FLOS Wan bodové vysokonapäťové downlight biele ide nakúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii podhľadové... viac informácií »
FLOS Wan bodové vysokonapäťové
Značka: FLOS
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny tovar FLOS Wan bodové vysokonapäťové downlight biele ide nakúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii podhľadové...

Unikátny tovar FLOS Wan bodové vysokonapäťové downlight biele ide nakúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii podhľadové svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať akčné výrobky vo spomínanej sekcii za internetové ceny!
Otočné svietidlo downlight Wan od FLOS – dizajn od Johanny Grawunder Svietidlá downlight nemusia byť vždy iba funkčné a mať skôr technický vzhľad. Že to ide aj inak, dokazuje svietidlo downlight Wan. Jeho okrúhle tvary, ktoré sú pokryté lesklou vrstvou a dostupné v rozličných farbách, robia z dizajnérskeho osvetlenia obľúbenú alternatívu k zvyčajným svietidlám typu downlight. Vnútro je vybavený satinovanou sklenenou platňou, ktorá sa stará o optimálne a neoslnivé rozdelenie svetla. Vnútorný krúžok svietidla sa dá vymeniť, v balení sú dve farby, čierna a zelená. Johanna Grawunder navrhla pre talianskeho výrobcu FLOS sériu svietidiel Wan. Inšpirovala sa pritom japonským slovom pre misu: Wan – taký je aj názov série svietidiel

Tento kvalitný produkt FLOS Wan bodové vysokonapäťové downlight biele od známeho dodávateľa FLOS môžete zohnať ešte dnes za akčnú cenu! Teraz za 129,90 EUR.