FLOS Wan vysokonapäťové zapustené downlight biele

Atraktívne svietidlo Wan svietiace nadol so satinovanou sklenenou doskou od Johanny Grawunder Toto svietidlo od dizajnérky Johanny Grawunder bolo navrhnuté... viac informácií »
FLOS Wan vysokonapäťové zapustené downlight
Značka: FLOS
107,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Atraktívne svietidlo Wan svietiace nadol so satinovanou sklenenou doskou od Johanny Grawunder Toto svietidlo od dizajnérky Johanny Grawunder bolo navrhnuté...

Atraktívne svietidlo Wan svietiace nadol so satinovanou sklenenou doskou od Johanny Grawunder Toto svietidlo od dizajnérky Johanny Grawunder bolo navrhnuté v atraktívnom vzhľade a je vhodné na použitie v súkromných obytných priestoroch, uplatnenie však, samozrejme, nájde aj v priemyselných objektoch. Rám vstavaného svietidla je voliteľne biely, čierny, hliníkový alebo zelený a v závislosti od výberu farby umožňuje nastaviť osobitné akcenty, pričom zelený variant predstavuje prirodzene celkom osobitný tón s osviežujúcim efektom. Na rozdiel od väčšiny vstavaných svietidiel je halogénová žiarovka zakrytá satinovanou sklenenou platňou, čo vytvára príjemné rozdelenie svetla, ktoré prispieva k domáckej a príjemnej atmosfére. V strede sklenenej platne je navyše strieborné tlačidlo s nápisom FLOS. Wan sa dodáva s dvomi vymeniteľnými vnútornými krúžkami vo farbách zelená a čierna. Tak je možné dodať svietidlu individuálny vzhľad. Spoločnosť FLOS, ktorá existuje už vyše 50 rokov, navrhuje v spolupráci s celým radom známych dizajnérov osobitné a kvalitné svietidlá, ktoré získavajú široké uznanie po celom svete a boli už aj niekoľkokrát ocenené.

Tento skvelý tovar FLOS Wan vysokonapäťové zapustené downlight biele od spoločnosti s úžasnou reputáciou FLOS je k dispozícii aktuálne za primerané peniaze. Ponuka už od 107,90 EUR.