FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45

Úplne jedinečný produkt FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45 môžete dostať taktiež tu na webe zaradený v kategórii závesné svietidlá! Teraz si... viac informácií »
FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná
Značka: FRITZ HANSEN
669,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Úplne jedinečný produkt FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45 môžete dostať taktiež tu na webe zaradený v kategórii závesné svietidlá! Teraz si...

Úplne jedinečný produkt FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45 môžete dostať taktiež tu na webe zaradený v kategórii závesné svietidlá! Teraz si môžete vybrať iné produkty z tejto obľúbenej kategórie za výborné peniaze! Známa značka FRITZ HANSEN svojim zákazníkom ponúka prvotriedny sortiment. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie produkty značky FRITZ HANSEN. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Závesné svietidlo Caravaggio™ s matným lakovaným povrchom – dizajn: Cecilie Manz Závesné svietidlo Caravaggio™ pôsobí nadčasovo elegantne. Hliníkové tienidlo má z vonkajšej strany matný lakovaný povrch, zatiaľ čo vnútorná strana tienidla je navrhnutá v bielej farbe pre ideálny odraz svetla. Caravaggio™ nájde svoje miesto ako zdroj svetla nad stolom alebo ako ambientné osvetlenie v miestnosti a poskytuje príťažlivé okolité osvetlenie. Svieži, moderný dizajn pochádza od dánskej dizajnérky Cecilie Manzovej, ktorá sa s dizajnom stretla už v detstve prostredníctvom svojich rodičov, ktorí boli obaja umelci. Po štúdiu na Kráľovskej dánskej akadémii výtvarných umení a semestri na Univerzite umenia a dizajnu v Helsinkách sa teraz venuje realizácii svojich návrhov vo vlastnom ateliéri. Jej diela vychádzajú z tradície škandinávskeho dizajnu, ale obsahujú moderné prvky a podobne ako závesné svietidlo Caravaggio™ sa dajú zladiť s mnohými variantmi súčasného nábytku a použiť rôznymi spôsobmi v celom obytnom priestore. Toto fascinujúce závesné svietidlo je ideálne aj pre luxusné reštaurácie a hotely. Závesné svietidlo Caravaggio™ bolo uvedené na trh v roku 2005 a rýchlo sa stalo dizajnovou ikonou, ktorá obohacuje domácnosti a kancelárie v Dánsku i v zahraničí. Cecilie Manz navrhuje nielen svietidlá, ale aj keramiku, sedacie súpravy a úložný nábytok, ktoré majú jedno spoločné: všetky tieto praktické predmety každodennej potreby sa vyznačujú jasnou krásou, vďaka ktorej je Cecilie Manz majsterkou moderného minimalizmu. Sériu svietidiel Caravaggio™ od Cecilie Manz vyrába dánska spoločnosť FRITZ HANSEN, ktorá má svoje korene v roku 1872, keď stolár Fritz Hansen z Nakskova získal obchodnú licenciu pre Kodaň. Spoločnosť, ktorá si už v prvých desaťročiach dvadsiateho storočia získala veľmi dobrú povesť a vyrábala výrobky slávnych dizajnérov ako Arne Jacobsen, Hans J. Wegner a Kaare Klint, bola 107 rokov v rodinnom vlastníctve, kým ju v roku 1979 prevzala spoločnosť Skandinavisk Holding a vďaka vysokým investíciám ju prispôsobila budúcnosti. V súčasnosti sa spoločnosť FRITZ HANSEN transformovala z čisto výrobnej spoločnosti na modernú predajnú a značkovú spoločnosť s väčším zameraním na konečného spotrebiteľa.

Neodolateľný výrobok FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45 od obľúbenej značky FRITZ HANSEN ide zohnať momentálne na webe v akcii. Výhodne za cenu 669,90 EUR.