Gap sivé vonkajšie nástenné svietidlo so snímačom

Úplne jedinečný tovar Gap sivé vonkajšie nástenné máte možnosť získať teraz na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz... viac informácií »
Gap sivé vonkajšie nástenné
Značka: Brilliant
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Úplne jedinečný tovar Gap sivé vonkajšie nástenné máte možnosť získať teraz na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz...

Úplne jedinečný tovar Gap sivé vonkajšie nástenné máte možnosť získať teraz na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz môžete kúpiť ostatné výrobky z tejto známej sekcie v zľave! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na viac kúskov od výrobcu Brilliant. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.
Gap – vonkajšie kovové nástenné svetlo so senzorom Vonkajšie nástenné svetlo Gap vyčnieva zo steny ako pochodeň vďaka svojmu skosenému tvaru a vyžaruje svoje svetlo spredu, zozadu a nahor. Infračervené pohybové čidlo na prednej strane kovového rámu zaisťuje automatické zapnutie svetla. Vonkajšie nástenné svietidlo Gap je špeciálne navrhnuté na použitie energeticky úsporných žiaroviek TC-TSE s výkonom 20 W alebo LED. Z dôvodu vyššieho spínacieho odporu v porovnaní s energeticky úspornými žiarovkami sa odporúča použitie LED žiaroviek.

Často hľadaný produkt Gap sivé vonkajšie nástenné svietidlo so snímačom od známej spoločnosti Brilliant nájdete u nás právě skutočne výhodne! Aktuálne stojí u nás 39,90 EUR.